Kariéra

Volné pozice:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ NÁKUPČÍ

Náš nový kolega/kolegyně bude stěžejní osobou celého týmu v oblasti nákupu a administrativy. Je pravou rukou rozpočtáře a projektového manažera. Jeho hlavní náplní práce je komunikace s dodavateli a subdodavateli, kde poptává materiál a rostliny, zodpovídá za jejich objednávky a dodávky. Jedním z úkolů, který na Vás čeká je optimalizace nákladů a zefektivnění procesů objednávek. Společně s projektovým manažerem koordinujete závozy materiálů na jednotlivé zakázky. Práce je pestrá a vyžaduje od vás zodpovědnost, svědomitost a systematičnost.

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a důslednost, to je to, co hledáme. Součástí pracovní náplně je i papírování (doklady, faktury, pokladna, dodací listy, dokumentace atd) a v nich je nutné udržovat perfektní pořádek a řád.

Potřebujeme do týmu člověka s podobným smýšlením o dobře odvedené práci. Praxi na obdobné pozici oceníme, není však nutností.Hledáme komunikativní osobu, se středoškolkým vzděláním, která má se nebojí výzev, rychle a ráda se učí a hledá zaměstnání ve firmě, kde její práci ocení a nebude jen jedním z mnoha…
Pracovat budete především v MS office, počítáme tedy s dobrou úrovní práce na PC.

Místo výkonu práce Praha.

STAVBYVEDOUCÍ – KOORDINÁTOR REALIZACE

Hledáme dalšího stavbyvedoucího do party! Skvělých stavbyvedoucích už máme ve firmě sedm, a protože máme spoustu nových zakázek, rozšiřujeme realizační týmy.

Stavbyvedoucí u nás vede pracovní týmy na jednotlivých zakázkách (může mít i více zakázek zaráz), jeho hlavní úkoly představují:

  • zajistění efektivního rozdělení a provádění všech prací na zakázce,
  • zajistění kvality a dodržování technologických standardů prací,
  • koordinace subdodavatelů přímo na pracovišti (společně s manažerem realizací)
  • komunikace s investorem zakázky (společně s manažerem realizací)
  • vhodné nakládání s materiálem, nářadím apod.

Velikost týmu bývá 4-5 pracovníků, stavbyvedoucí má možnost si své členy týmu vybrat, svoje podřízené i hodnotí. Součástí jeho práce je také plánování týdenních prací, koordinace svého týmu, jejich docházky, optimalizace vytížení jednotlivých pracovníků. Část své práce stavbyvedoucí odvádí z kanceláře, hodně času samozřejmě ale stráví přímo na zakázkách (tedy venku). Cca 30% jeho činnosti bude fyzická práce na zakázce, rozumí firemním technologickým standardům, a umí je svým podřízeným vysvětlit nebo ukázat. Velkou oporou mu je nadřízený – manažer realizací, se kterým konzultuje technikálie, efektivitu a společně i zajišťují zásobování a komunikaci s investorem a subdodavateli.

Místo výkonu práce Praha, nebo Brno. Zakázky máme většinou na dojezd z místa výkonu práce. Pokud máme zakázku dále, vysíláme pracovníky po dohodě a zajišťujeme dopravu, ubytování i stravné, dle Zákoníku práce.

KRAJINÁŘ/KRAJINÁŘKA (STROJNÍK/STROJNICE, ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE)

Že je to nějak moc „titulů“ v nadpisu? Má to svůj důvod. U nás totiž nebudete jen zahradník nebo jen strojník, budete tvořit krajinu, buď svýma rukama, nebo ve velkém stroji. Anebo obojí! U nás si na pozice na papíře (a na předsudky) nepotrpíme, důležitý je výsledek práce.

Krajinář/krajinářka (zahradník/zahradnice a/nebo strojník/strojnice) u nás dělá různé typy činností, žádná rutina. Pracuje s půdou, kamenem, počítá se skladbou zeminy a detencí vody. Cílem tohoto řemesla je tvorba celku – krajiny. Podmínkou je manuální zručnost, pracovitost, vztah k půdě/přírodě, pobytu venku a selský rozum (přemýšlení v souvislostech i všímavost k detailům). Je potřeba být ale připraven/připravena sednout si i do pořádné mašiny (do bagru, nakladače či dumperu – takový ten obrovský přepravník na kole). Zkušenosti s řízením velkých strojů ani řidičský průkaz (sk. C) není podmínkou, ale budeme za ně rádi, to ne že ne. Řidičský průkaz i zaučení zařídíme.

Místo výkonu práce Praha, Brno nebo Buntál. Zakázky máme většinou na dojezd z místa výkonu práce. Pokud máme zakázku dále, vysíláme pracovníky po dohodě a zajišťujeme dopravu, ubytování i stravné, dle Zákoníku práce.

A CO ZA TO?

Odměnu tvoří solidní (konkurenceschopný) základ a benefity. Počítat
můžete se stravenkami a Multisport kartou. Školení a týmových akcí se
taky nebojíme, a že stojí za to! 🙂
Voní Vám hlína nebo nafta? Pokud vám „jde pod nos“ i tato pozice,
napište nám na pracujsnami@strommy.cz a domluvíme se 🙂